Hakkımızda

La Glamor olarak; kurulduğumuz günden bugüne kadar “önce sağlık” ilkesini benimseyerek özenli bir şekilde çalışmaya gayret ediyoruz. Sağlıklı ve cilt dostu ürünlerimizi sizlerle buluşturarak güzelliğinize ve bakımınıza katkı sağlıyoruz.

La Glamor olarak tüketici alışkanlıkları ve ihtiyaçları hususunda geliştirilmiş, sonuç odaklı çözümler sunmaktayız. Formülasyonlarımızın tümünü bilimsel açıklamalar, test & analiz ve klinik çalışmalarla gerçekleşmekteyiz. Cilt bakımının aranılan markası olmamızın sebebi; kurulduğumuz günden bugüne müşteri memnuniyetini benimseyerek çalışmamızın sonucudur. Yeni nesil cilt bakım kozmetiği için formüllerimizi üstün teknolojilerimizle üretiyoruz.

La Glamor markalı ürünlerimiz; klinik çalışmalar sonrasında etkinliğini kanıtlanmış etken maddelerle kimyagerlerimiz ile birlikte uluslararası hijyen standartlarına uygun olacak bir şekilde üretilmektedir. Ar-Ge çalışmalarımızın odağında, cilt bakımına dair en son trendleri takip etmek ve siz değerli kullanıcılarımıza her daim en iyisini vermek yer almaktadır.

Tüm ürünlerimiz kanunlara ve yasal düzenlemelere uygun olacak şekilde üretilmektedir. Aynı zamanda gerekli bakanlık ve kurumlardan yapılan analizlerden geçerek ürün portföyümüze eklenmektedir.

Kozmetik sektöründe yenilik ve gelişmeleri takip ederek sizlere en uygun ürünleri sunmayı hedefliyoruz. İlerleyen süreçlerde saç bakımı ve ağız bakımına dair ürünleri sizlerle buluşturacak olmanın gururunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Vizyonumuz

Doğallık ve sürdürülebilirlik ilkeleri ile sizlere sunduğumuz ürünlerimizle ülkemizin lider kozmetik markalarından biri olmak ve yurtdışı pazarlarında yer almaktır.

Misyonumuz

İnsanı, doğayı, hayvanları ve toplumu öncü belirleyerek mümkün olduğunca doğal, erişilebilir ve etkili kozmetik ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunmaktır.